PSE ALBDROID

Sherbimi qe ofrohet bazohet ne keto struktura

Ngarkim Shpejt

Te shikosh TV online sigurisht qe ju duhet nje shpejtesi minimale 4MBps per SD dhe 7+ MBps per HD

SD & HD

Kanalet qe ofrojme jane ne dy cilesi trasmetimi SD & HD gje qe ju lejon te zgjidhni opsionin sipas deshires tuaj.

Support

Staffi yne eshte gjithmone online per tju mundesuar dhe ndihmuar per cdo nevoj qe mund te keni ne platformen tone.

sponsor_011233sponsor_0412sponsor_051222sponsor_05123sponsor_033sponsor_061334sponsor_0212

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas tincidunt,
turpis quis accumsan iaculis, purus neque luctus sem, pellentesque tempor libero nulla tristique lacuslass aptent taciti sociosqu
Daniel nguyen CEO
CEO & Founder

300+ Kanale

Ne listen IPTV ndodhen 300+ kanale.

Devices

Platforma mund te perdoret ne shume devices si KODI,Smart TV, VLC etj..

Paneli

Paneli i perdoruesit eshte krijuar ne menyre qe te jete sa me i thjesht ne perdorim.

600+ google fonts

Etiam facilisis sem ac lorem tempor cursus hac habitasse platea dictumst

One-page included

Etiam facilisis sem ac lorem tempor cursus hac habitasse platea dictumst

One click sample data

Etiam facilisis sem ac lorem tempor cursus hac habitasse platea dictumst

pagesa fillestare €5/muaj
SHIKO PAKETAT

ZGJIDHNI PAKETEN

DIFFERENT HOSTING PLATFORMS TO SUIT EVERY NEED

IPTV

€5/muj.
IPTV
500+ Kanale
Support All Device
1X DEVICE
99.9% Uptime

Radio Hosting

€10/muj.
Shoutcast & Icecast
100 Degjues
Unlimited Bandwith
96 KBps streaming
99.9% Uptime

AutoDJ

€12/muj.
Centova Cast
5GB Hapsire
Unlimited Bandwith
Shoutcast + Icecast
99.9% Uptime

NA KONTAKTONIKerkoni ndonje pakte ndryshe? Vihuni ne kontakt me stafin tone per me teper

LAYOUT

SAMPLE COLOR

Please read our documentation file to know how to change colors as you want

BACKGROUND COLOR

BACKGROUND TEXTURE